Hanna Kąkol
 

Jestem dyrektorem zarządzającym w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej Perfect Consulting. Pracuję głównie z menedżerami średniego i wyższego szczebla, a także z osobami prywatnymi. Specjalizuję się w coachingu menedżerskim, life coachingu oraz coachingu kariery w zakresie realizacji celów, prowadzenia trudnych rozmów, motywacji oraz równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, budowaniu ścieżki kariery. Wspieram w określaniu i realizacji życiowych i zawodowych celów. Pomagam twardo stanąć na ziemi i realizować marzenia. Główne kierunki działania to budowanie poczucia własnej wartości, wzmacniania pewności siebie, przekraczania wewnętrznych barier. Uczę, że myślnie o sobie to nie egoizm, ale odwaga do życia po swojemu, w zgodzie z własnym sercem. Energię do życia i pracy czerpie z wrodzonego optymizmu.


Berenika Krewniak-Gębiś
 

Jestem „Panią od Angielskiego",  life coachem, wykładowczynią WSAiB w Gdyni i dziennikarką muzyczną. Prywatnie pasjonatką ludzkich historii, miłośniczką gotowania, muzyki i fotografii. Moim ulubionym mottem jest „wiem, że nic nie wiem" oraz to, że „wszystko jest zmianą". Już na początku swojej kariery zauważyłam, że praca z osobami dorosłymi potrzebuje czegoś więcej, niż tylko nauki słówek czy gramatyki. Z upływem lat przekonania ludzi umacniają się i stają na drodze do osiągnięcia celów językowych. Znalazłam na to sposób. Od 6 lat jestem life coachem. Ten krok w moim rozwoju pomógł mi pracować z klientami tak, aby otworzyć ich na to, że potrafią nauczyć się swobodnie mówić, a wiek i brak czasu nie gra roli. Często właśnie taka zmiana myślenia jest trudna i to fascynuje mnie w pracy, zarówno lektorskiej jak i pracy coacha. Dodatkowo prowadzę audycję „Jasna Strona Mocy” w Gdynia Radio, gdzie dzielę się ze słuchaczami historiami o zmianach, które zachodzą w ludzkich umysłach. Pasja do muzyki i słów sprawia, że jestem motywacyjnym prelegentem na konferencjach. Jedną z nich była „Inspiracja jest kobietą", na której opowiadałam o autorskim projekcie #365dniwdzięczności.


Agnieszka Lisiewicz
 

Jestem kosmetologiem w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi Madison Gdańsk od ponad 4 lat. Mam duże doświadczenie w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych nie tylko twarzy, ale również ciała. Wykonuje zabiegi aparaturowe, igłowe oraz manualne. Otwarcie, zawsze ze spokojem i empatią, podchodzę do nowych wyzwań i trudnych sytuacji. Specjalizuje się w laseroterapii oraz  terapiach łączonych z zakresu kosmetologii i kosmetologii estetycznej. Klientki cenią mnie za umiejętność odczytywania ich potrzeb i dobór optymalnych planów zabiegowych.


Monika Łukasiewicz
 

Jestem specjalistką położnictwa i ginekologii, specjalistką seksuologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości oraz andrologiem klinicznym. W 2010 roku otrzymałam tytuł Fellow of the European Committee on Sexual Medicine (FECSM), to europejska specjalizacja z seksuologii. Pracuje w klinice leczenia niepłodności Novum oraz w Dębski Clinic. Zajmuję się diagnostyką i terapią par niepłodnych, prowadzeniem ciąży oraz terapią zaburzeń seksualnych - zwłaszcza pochwicą, dyspareunią oraz onkoseksuologią. Szczególną opieką otaczam także kobiety z niepełnosprawnością fizyczną i intelektualną. Jestem założycielką i prezeską Fundacji Dla Kobiet po raku piersi. Działam też w Fundacji Avalon. Naukowo pasjonuje się wpływem bisfenolu A (BPA) na płodność męską. Często wykładam na sympozjach naukowych w Polsce i na świecie  oraz publikuję.  Jestem dumna z książki, którą napisałam dla każdej kobiety „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany”. Lubię konie, języki obce, balet i kocham zwiedzać świat, ale zawsze z małym bagażem…Aha i uważam, że wolność to dyscyplina.


Aneta Nowicka
 

Jestem kosmetologiem w Instytucie Zdrowia i Urody Yasumi w Sopocie od ponad 5 lat. Mam duże doświadczenie w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. Wykonuje zabiegi aparaturowe, igłowe oraz manualne. Specjalizuje się w zabiegach wymagających precyzji i doświadczenia, m.in zabiegach laserowych, igłowych oraz makijażu permanentnym. Klientki cenią mnie za empatię i cierpliwość, a także dociekliwość w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań w terapiach kosmetologicznych


Maria Tarnas
 

Jestem doktorantką w Szkole Doktorskiej AWF Poznań, specjalistką prozdrowotnych form aktywności fizycznej, nauczycielką metody Pilates, koordynatorką Studia Pilates i Treningu Medycznego dr hab. Sławomira Marszałka. W rozwoju naukowym zajmuje się zagadnieniami aktywności fizycznej kobiet chorych na raka piersi realizując projekt doktorski pt: „Wpływ interwencji metodą Pilates na zmiany sztywności struktur mięśniowo-powięziowych, sprawność krążeniową-oddechową oraz jakość życia kobiet chorych na raka piersi". Głównym nurtem w pracy zawodowej jest ruch jako sposób na satysfakcjonujące życie, utrzymanie zdrowia, sprawności psychofizycznej i dobrego samopoczucia poprzez interdyscyplinarne podejście do rozwoju człowieka.